مزایایی تعویض گلس نسبت به تعویض تاچ ال سی دی

  1. حفظ ال سی اصلی شرکتی بر روی گوشی و در نتیجه کیفیت اورجینال نسبت به تعویض ال سی دی موجود در بازار(ال سی دی موجود در بازار بین 10 تا 50 درصد افت کیفیت تصویر رو دار میباشند)
  2. هزینه کمتر نسبت به تعویض ال سی دی تقریبا به 1/10 هزینه ال سی دی

در برخی موارد خاص ممکن است به دلیل ضربه یا وارد شدن فشار به صفحه نمایش گوشی، گلس روی آن بشکند یا دچار ترک خوردگی شود اما خود ال سی دی و تاچ دستگاه سالم بمانند. در این شرایط صفحه نمایش گوشی ترک خورده یا شکسته است اما همچنان می‌توان از آن استفاده کرده و محتوای نمایشگر را دید. حتما برای شما هم پیش آمده با گوشی رو به رو شوید که علیرغم ترک ها و شکستگی هایی که روی صفحه نمایش آن ایجاد شده همچنان قابل استفاده است و کاربر به راحتی از ال سی دی آن استفاده به عمل می‌آورد. این حالت دقیقا حالتی است که گلس ال سی دی گوشی شکسته و نیاز به تعویض خواهد داشت و خود تاچ و ال سی دی دستگاه سالم هستند. در اینگونه شرایط شما می‌توانید با تعویض گلس ال سی دی گوشی خود به جای تعویض کل صفحه نمایش با هزینه بسیار ناچیزتری مشکل دستگاه را برطرف سازید. بنابراین اگر در اثر ضربه، فشار یا بنا به هر دلیل دیگر بر روی صفحه نمایش گوشی شما ترک یا شکستگی سطحی ایجاد شود اما تاچ ال سی دی آن همچنان بدون مشکل عمل کنند، نیازمند تعویض گلس ال سی دی گوشی خواهید بود.

این احتمال وجود دارد که برخی از تعمیرکاران موبایل مدعی شوند که تعویض گلس ال سی دی آیفون یا گوشی سامسونگ شما نتیجه خوبی را به همراه نخواهد داشت و بهتر است در شرایطی که می‌توانید با تعویض گلس ال سی دی مشکل را رفع کنید نسبت به تعویض کل مجموعه تاج و ال سی دی گوشی وارد عمل شوید، اما آیا واقعا اینطور است و ادعای این تعمیرکاران موبایل صحبت دارد؟ به هیچ وجه اینطور نیست و تعویض گلس ال سی دی آیفون و سامسونگ یک رویکرد کاملا عالی برای تعمیر ال سی دی شکسته گوشی های موبایل محسوب می‌شود. عموما تعمیرکارانی که شما را انجام این کار منع می‌کنند، به ابزارها و دستگاه های لازم برای تعویض گلس ال سی دی گوشی دسترسی ندارند و به همین دلیل بهانه هایی سر هم خواهند کرد که شما را ترغیب کنند به جای تعویض گلس نسبت به تعویض کل تاچ و ال سی دی وارد عمل شوید. پس به هیچ عنوان به اینگونه اظهارات تعمیرکاران موبایل سودجو توجه نکنید که مطمئن باشید که تعویض گلس گوشی حتی در خیلی از موارد نتیجه بهترین نسبت به تعویض تاچ و ال سی دی خواهد داشت.

تعمیرات موبایل و تبلت در کرج

مرکز تخصصی تعویض گلس شکسته و تعمیرات موبایل در کرج

تعویض گلس شکسته موبایل درکرج

ال ,سی ,دی ,تعویض ,گوشی ,گلس ,ال سی ,سی دی ,تعویض گلس ,گلس ال ,به تعویض

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود درس های دانشجویی خلاصه کتاب اصول مذاکرات مکاتبات و قراردادهای تجاری نوشته های سیّد محمّد جواد طباطبایی یزدی فیلتر آب چیست؟ خدمات به ایرانیان خارج از کشور کانون فرهنگی و هنری شهدای هوتک دکوراسیون داخلی دانلود رایگان قسمت 6 سربال ملکه گدایان|قسمت ششم ملکه گدایان دانلود خلاصه کتاب مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق همراه نمونه سوال