با گلس ترک خورده چه باید کرد
گوشی هوشمند با شیشه ترک خورده
متأسفانه ، تنها راه اصلاح صفحه خراب جایگزین کردن آن است. تعویض گلس در کرج غالباً یک صفحه شکسته بر روی عملکرد دستگاه تلفن همراه فوری تأثیر نمی گذارد و دارندگان به راحتی یاد می گیرند که از حواس پرتی ترک ها عبور کنند. با این حال ، این می تواند خطرناک باشد ، زیرا لیوان می تواند پوست شما را لکه دار کند یا برش دهد. همچنین می تواند با گذشت زمان مشکلات جدی تری ایجاد کند ، مانند لکه های مرده ، نقص در نور پس زمینه ، لکه های تیره و تغییر رنگ. ادامه استفاده از تلفن همراه با صفحه شکسته می تواند در نهایت باعث از بین رفتن کامل عملکرد شود.

کیت های تعمیراتی که خودتان انجام می دهید بسیاری برای فروش موجود است. با استفاده از یک صفحه جایگزین ،تعمیرات موبایل در  کرج یک جعبه ابزار و یک ویدیوی آنلاین ، امکان جایگزینی یک صفحه به صورت خودکار وجود دارد. با این حال ، صفحه های تلفن همراه فقط باز نمی شوند و دوباره باز می شوند. تعویض صفحه نیاز به یک دست کاملاً دقیق با چندین روبان ظریف و قطعات دیگر دارد. یک حرکت اشتباه می تواند به دستگاه آسیب زیادی برساند.

 

https://business.google.com/website/diamond-mobile-glass-replacement

http://dooctormobile.ir/

 

تعمیرات موبایل و تبلت در کرج

مرکز تخصصی تعویض گلس شکسته و تعمیرات موبایل در کرج

تعویض گلس شکسته موبایل درکرج

، ,یک ,صفحه ,تواند ,های ,لکه ,می تواند ,تلفن همراه ,یک صفحه ,صفحه شکسته ,این حال

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خاطرات زندگی یک نویسنده مودم 3G هرچه می خواهد دل تنگت بگو Heart written by Zahra کارخانه تولید کننده عط و ادکلن کفش چرم ایران دوربین مداربسته | دوربین مدار بسته مارا از مرگ میترسانند انگار که ما زنده ایم لوگو طراحی دانلود حل مسائل تحقیق در عملیات 1 عادل آذر